Odpověď se Nike buty piłkarskie

Свои впечатления, мнения, фотографии, видео об Испании

Odpověď se Nike buty piłkarskie

Сообщение marrais » Ср янв 09, 2019 7:30 am

Odpověď se Nike buty piłkarskie zdá jak zřejmá, tak studená. Mám podezření, že jakmile dokončíme rozlití zdrojů naší planety, jakmile budeme tlačit několik tisíc dalších druhů k vyhynutí a vyčerpání podzemní vody a otrávení všechno v dohledu a zhoršení oteplování Jakmile naše tržní operace analyzují svět v extrémně bohatých a ne dost mrtvých, jakmile hladové miliardy, které naše ekonomické systémy zanechaly v jejich nenasytném hladu, mají budoucnost bude pustá zpustošení, budoucnost ze snu o sci-fi horech, kde superbohatí budou žít v zděděných plantážích nemožné výsady a my ostatní bude mít nepředstavitelný konečný zdroj, který překvapí kolem odpadu a stovky tisíc lidí jej zachycují 'přírodní katastrofy' - ' ctes boha '.

Kdybych něco Kopačky nike magista víte, že „je toto: potřebujeme zjevení, které pocházejí z naší Apokalypsy, a nikdy víc než my teď Bez této znalosti, jak můžeme očekávat, že převzít odpovědnost za sociální praktiky, které vedou naše katastrofy. A jak doufáme, že převezmeme odpovědnost za kolektivní reakci, která bude zapotřebí ke zmírnění chudoby?

Protože se Nike buty piłkarskie musíme změnit, musíme také odmítnout pokušení vzhlížet pryč v případě katastrofy. Musíme odmítnout staré příběhy, které nám říkají, aby „interpretovat sociální katastrofám, jako jsou přírodní katastrofy. Musíme odmítnout známé skripty obětí a záchranáři soustředit svou energii pouze na charitu, nikoli systémových změn. Musíme odmítnout které se vždy snaží polarizovat více lidí a míst, které tvrdí, že opravují. A musíme za všech okolností a se svou silou bránit pokusům těch, kteří pomohli způsobit katastrofu chaos ve svůj prospěch - posílit jejich budoucnost.Bude se to stát? Jsme, přes všechna naše omezení a Kopačky nike magista krutosti, opravdu slyšíme naše zříceniny a odstupujeme od našeho sestupu do apokalypsy?
marrais

 
Сообщений: 50
Зарегистрирован: Вт дек 25, 2018 5:07 am

Вернуться в Отзывы об отдыхе в Испании

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Nika

Топ пользователей

LEDiK
Помощник
Та самая Лариса
Erica
Sergy
Quinceañera
info.febber
ToLiS
JomA
Rica