Žaludí světa chuteira nike barata

Свои впечатления, мнения, фотографии, видео об Испании

Žaludí světa chuteira nike barata

Сообщение marrais » Ср янв 09, 2019 7:28 am

Apokalypsa není jen kopačky nike mercurial superfly katastrofa; Jsou to také příležitosti: šance na to, abychom se viděli, změnili.

Žaludí světa chuteira nike barata jsou v podstatě upoutáni malou skupinou labužníků, zatímco my ostatní - což myslím miliardy lidí - jsou zbaveni drobivých drobků, a přesto přes tyto radikální rozdíly , ekonomické síly, tedy nadále trvají na tom, že svět potřebuje více: očekávejte, že ekonomická svoboda a politiky přátelské k trhu, to znamená, nerovnosti!

Obecné mezery v příjmech a bohatství jsou nyní tak groteskní, že mezery v obživě po celém světě jsou tak velké, že jsou bezprecedentně historické a bez jakékoliv myslitelné, ekonomické, morální nebo jiné ospravedlnění ,

Haiti je oběma Chuteira nike mercurial futsaloběťmi a symbolem této nové a hloupé fáze kapitalismu, což je kanibalská fáze, ve které jsou střední třídy nuceny k selhání, aby explodovaly super-bohaté a ultra-bohaté. dělnické třídy jsou re-proletářské a nejchudší jsou prosazováni za temné hranice živobytí, do jakéhokoli sepulchrálního poločasu, dokonalých cílů pro jakoukoli 'přírodní katastrofu', která se prostě odvíjí. Mám podezření, že nejen ostrovní nehoda, že ostrov, který nám dal planetu velkého třesku, který dal náš svět na cestu té doby v kapitalistickém projektu, byl také první, kdo nás varoval před tímto zombijským státem kapitalismus, kde jsou celé národy poskytovány ekonomickou alchymií za podmínek, které nejsou úplně živé. V minulosti byl zombie postava, jehož život a dílo byly zachyceny magickými prostředky. staré zombie pracují 24 hodin denně bez jakékoli úlevy. Nový zombie nemůže očekávat žádnou práci: nová zombie právě čeká na umírání.

Nemohu uvažovat o apokalypsii Haiti bez toho, abych se ptala na otázku: Kde to všechno vede? Kde jsou modely a síly, které jsme zavedli do našeho světa - modely a síly, které způsobily, že haitská devastace je nejen možná, ale i nevyhnutelná, přináší nám to? K jakému konci, Nike buty piłkarskie do jaké budoucnosti a na jaký osud ?
marrais

 
Сообщений: 50
Зарегистрирован: Вт дек 25, 2018 5:07 am

Вернуться в Отзывы об отдыхе в Испании

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: angel11smith, Nika

Топ пользователей

LEDiK
Помощник
Та самая Лариса
Erica
Sergy
Quinceañera
info.febber
ToLiS
JomA
Rica